www.Akro.pun.pl

Forum o Akrobatyce


#1 2008-08-21 18:42:28

SzymekSampler

Senior Admin

Skąd: Czerwińsk n/Wisłą
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 20
Punktów :   
W temacie od: Niedawna
Parkour czy Akro ? : Akro :)
WWW

Miejscówki Akro

Najlepszymi miejscówkami akro są:

Piachy - najlepiej niezbyt ubite tylko luźne i obsuwiska, Które będą na tyle dostosowane do różnych tricków

Salka - Sala oczywiście jest zdecydowanie najlepsza Jeżeli są materace grubości 20 - 30 cm i więcej naprawde nie wiele złego nam sie stanie szczególnie na nich trenowac Wall Flip oraz BackFlip czy Front Flip

Materace na świeżym powietrzu - Także dobry materiał na trening są to jednak zwykle materace cienkie i dosyc twarde więc 2 pierwsze pdkpkt są bezpieczniejsze

Jeżeli nie mamy żadnych tego typu miejscówek:

- Wynieśc jakąs stara nieużywaną kołdre, Poduszki itp.
- Sszyc ze sobą dwa kawałki jakiegos materiału powiedzmy 1,5m x 1,5 i więcej, napchac na maksa suchą trawą, sianem ( NAPRAWDE NA MAKSA )   i mamy jako taką sprężynującą BIG PODUSZKĘ

Jeżeli jednak jesteście na tyle odważni że tego nie potrzebujecie wystarczy Trawa UWAGA: Bolesne xD

Offline

 

#2 2008-08-21 18:50:45

LeaderMan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Miejscówki Akro

Ja zaliczam się do tych "odważnych" Znaczy po prostu nie mam tych miejscówek ani starych kołdr a trenować chcę więc zostaje mi trawa - trenuje!!!

Offline

 

#3 2008-08-21 20:18:14

Donosiciel

Senior Admin

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: Miejscówki Akro

Ja to na hardkor ide i kłade kołderke na podłodzie w chacie i staram sie mocno nie walnąć. Ryzyko = zabawa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak długo żyją świnki morskie