www.Akro.pun.pl

Forum o Akrobatyce


#1 2008-08-21 19:55:33

SzymekSampler

Senior Admin

Skąd: Czerwińsk n/Wisłą
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 20
Punktów :   
W temacie od: Niedawna
Parkour czy Akro ? : Akro :)
WWW

Akro - Warunki Fizyczne

Wiadomo !
Ktoś o warunkach Fizycznych 180-190cm a wadze 50 - 60 kg. wielkim akrobatą nie będzie
Więc

Jeżeli jestes dosyc "Nie wygurowany fizycznie" Powinieneś pomyślec o przybraniu na masie ! (Nie mylic z Przybraniem Tłuszczu !!! )

Osoba o wzroście 170cm powinna ważyc CONAJMNIEJ 60 pare kilo (w moim przypadku 175cm 65kg.)
Więc osobom które zaniżają te wymogi przyda się kilka prostych cwiczeń na nabranie masy ciała

Najpierw trzeba pomyślec o jakiejś diecie !  Najlepiej Dużo Protein, Białka (Unikac potraw typu Jakieś Mięso odsmażane)
Za to mile widziane: Jajka (najlepiej Surowe chociaż zbyt smaczne nie są xD) Więc na Twardo, Wszelkiego  rodzaju ryby, Potrawy o dużej zawartości Białka np. Ser, mleko właśnie Jajka, Ryby, ważywa z błonnikiem (marchewka, groszek, fasola) itp.
Potem jakoś to pogodzic ze swoimi zapotrzebowaniami !
Pamiętajcie Tłuszczu w mięśnie sie nie zamieni ! ! ! więc jeżeli "Jetseście troche za bardzo przy tuszy" Pora to zmienic jeżeli myślicie o akro poważnie ale o tym później.

Jeżeli już optymalnie ustawiliście sobie tą dięte to:

Różne cwiczenia rozciągające ułatwiające mięsniom rozrost (tego nie będę tłumaczył bo chyba każdy wie o co chodzi - Skłony, rozciąganie mięśni podudzia itp.)

Pompki, Brzuszki jeżeli ktoś chce może zakupic EXPANDER taka guma do rozciągania prawie na wszystkie mięśnie)
Cwiczenia na ławeczce (wyciskanie) jeżeli ktoś chce to może zastosowac "Domową siłownie" z rónych mebli itp, przykładów w necie jest mnóstwo.

Intensywnosc treningu:

25 - 50 - 75 - 100 pompek dziennie (w zależności od możliwości fizycznych)
50 - 100 brzuszków
wyposażyc się w Hantle (nie są drogie patrz- allegro)
I różne tego typu cwiczenia.

Po około 3-5 miesiącach rezultaty naprawde będą widoczne i odczuwalne !
Jeżeli ktoś jest desperatem może zainwestowac w odżywki białkowe
Mniejwięcej taki trening pozwoli nam nabrac na masie w stosunkowo krótkim czasie 5miesięcy - 1rok od 8 - 15kg. czystej masy mięśniowej no i troszke tłuszczu. Może byc to więcej niż 15 kilo lub mniej niż 8 ponieważ to zależy od przemiany materii. ważny też jest błonnik żeby "Gówno miało poślizg"

Wiadomo nie ma to zbyt wielkiego znaczenia przy wykonywaniu Salt takich jak FrontFlip, Backflip itp ale znacznie działa przy "Fiflakach" "Macaco" i tym podobnych trickach gdzie jako taka siła JEST WYMAGANA.

Spalanie Tłuszczu:

Wiadomo Skakanka, Rower 3-4 godziny dziennie i w dośc krótkim czasie spalicie niepotrzebny tłuszczyk Oczywiście ile nie będziecie Wpiepszac Kiełbachy na okrągło kilogramami i dostosujecie się do diety oraz połączycie z wysiłkiem fizycznym "domowa" siłownia, zwykła siłownie itp

Offline

 

#2 2008-08-22 08:39:55

LeaderMan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Akro - Warunki Fizyczne

No to ja powoli można powiedzieć nadrabiam warunki bo mam też z 175cm a ważę 57kg a jeszcze na początku czerwca ważyłem 54kg więc dieta działa - nie ta która jest tu napisana ale bardzo podobna

Offline

 

#3 2008-08-22 10:11:09

SzymekSampler

Senior Admin

Skąd: Czerwińsk n/Wisłą
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 20
Punktów :   
W temacie od: Niedawna
Parkour czy Akro ? : Akro :)
WWW

Re: Akro - Warunki Fizyczne

Ja ważyłem tyle mniejwięcej w 1 gimnazjum i na początku drugiej jak zacząłem ostro to macie efekty 54 -> 64 kg
Jeżeli sie nie zniechęcisz albo nie znudzisz cwicz dalej coś z tego wyjdzie

Offline

 

#4 2008-08-22 17:29:30

LeaderMan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Akro - Warunki Fizyczne

No to może u mnie będzie tak samo bo ja teraz właśnie będe szedł do drugiej gimnazjum

Offline

 

#5 2008-08-22 20:22:31

Donosiciel

Senior Admin

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: Akro - Warunki Fizyczne

To ja widze że sie od was sporo różnie. Szymek wie jak bardzo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak długo żyją świnki morskie